Możliwości współpracy:

Generalnie recenzujemy te książki, które same kupujemy i chcemy podzielić się wrażeniami na ich temat z czytelnikami bloga. Jeśli jednak jesteś autorem lub wydawcą książki z tematyki świadomego odżywiania (w szczególności przy nietolerancjach pokarmowych), zachęcamy do kontaktu w sprawie przesłania nam egzemplarzy recenzenckich. We wszystkich publikowanych recenzjach stawiamy na szczerość i rzetelność, dlatego niezależnie od tego, czy opisujemy własną czy otrzymaną od Państwa książkę, ich recenzje nie będą miały formy artykułu sponsorowanego.

Natomiast jeśli chcą Państwo opublikować wpis sponsorowany z zapowiedzią wydania nowej książki, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy. Wpisy takie zostaną odpowiednio oznaczone.

Statystyki odwiedzin strony:

Blog dietologia.com.pl powstał w październiku 2016 r., a tylko w ostatnim miesiącu (od 17 lipca do 16 sierpnia 2017 r.) zanotował:

  • 4 229 unikalnych użytkowników;
  • 18 007 odsłon.

Już wkrótce dostępne będą statystyki z Google Analytics.

Statystyki wpisów:

Dotychczas mamy opublikowanych 68 wpisów, z czego zdecydowana większość to przepisy. W grudniu 2016 r. nastąpiła publikacja pierwszej recenzji książki, a z czasem pojawił się dział z recenzjami zarówno książek, jak i produktów bezglutenowych. Oto recenzje 3 wybranych książek:

Przejdź do formularza kontaktowego: www.dietologia.com.pl/kontakt

Zagłosuj na wpis.