Diety na masę Rodzaje diet

Dieta Herbalife na przytycie

Dieta

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem. – Hipokrates

Jedna z nas dałaby wszystko, aby wyglądać jak modelka, a inna stara się przybrać na wadze, aby nie wyglądać jak przysłowiowe „skóra i kości”. Każda z nas ma upragnioną figurę, o którą walczy, a dieta Herbalife jest jedną z niewielu diet, która poza programem na odchudzanie oferuje również program na przytycie.

Opis diety:

Dieta Herbalife na zwiększenie wagi (przytycie) polega nie na zastępowaniu posiłków specjalnym koktajlem i produktami odżywczymi, jak to ma miejsce w programie na schudnięcie, ale na uzupełnianiu nimi zwykłych posiłków. Oprócz normalnych 3 posiłków dziennie + ewentualnymi przekąskami, należy przyjmować odpowiednie produkty odżywcze Herbalife opisane w punkcie „menu”. Głównym składnikiem tej diety jest koktajl dostępny w kilku różnych smakach (m.in. truskawkowy i waniliowy).

Efekty:

Ze względu na to, że produkty odżywcze diety Herbalife wytwarzane są na bazie składników naturalnych i zapewniają odpowiednią ilość witamin i mikroelementów, są całkowicie zdrowe dla organizmu. Ciężko jest określić dokładną ilość kg, o jakie zwiększy się nasza waga głównie dlatego, że trudniej jest odbudować tkankę tłuszczową niż ją spalić, stąd przytycie jest dużo trudniejsze niż schudnięcie. W ciągu tygodnia można przytyć ok. 1 kg, przy czym waga ta powinna się utrzymać, jeśli po zakończeniu diety zachowana jest odpowiednia ilość posiłków. Przeszkadzać w trakcie diety może ciągłe uczucie sytości, do czego osoby szczupłe i bez apetytu nie są przyzwyczajone, dlatego wskazane jest zwiększenie aktywności fizycznej i ćwiczenia na brzuch – dzięki nim pierwszych efektów diety nie będzie widać właśnie w tym miejscu.

Menu:

Śniadanie – po normalnym śniadaniu należy przyjąć Fiberbond, a następnie wypić szklankę koktajlu przyrządzonego z 2 płaskich łyżek stołowych Koktajlu Proteinowego. Należy go rozpuścić w szklance wody mineralnej, mleku, kefirze albo innym napoju niegazowanym. Można do niego dodać owoce albo lody dla urozmaicenia smaku.

Obiad – po normalnym obiedzie należy przyjąć ponownie Fiberbond i wypić koktajl taki jak po śniadaniu.

Kolacja – po normalnej kolacji należy po raz trzeci przyjąć Fiberbond i wypić koktajl.

Koktajl można pić częściej, np. jako drugie śniadanie lub podwieczorek. Możliwe jest, że konsultant/ka Herbalife zaleci dodatkowo witaminy bądź inne produkty. Dobierze również odpowiedni program dla Ciebie. Bardzo ważna w diecie Herbalife jest rezygnacja z cukru i alkoholu oraz oczyszczenie organizmu przez wypijanie co najmniej 2 l wody lub innego napoju bez cukru dziennie. Bez tego organizm nie będzie w stanie się oczyścić, co nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Zagłosuj na wpis.